نکاتی درباره بی‌اختیاری برای مراقبان

 

نکاتی درباره نحوه نگهداری از فرد دارای بی اختیاری ادرار

در بهترین روزها نیز نقش یک مراقب می تواند سخت باشد. جدا از این که مراقب چه کسی هستید، ما مطمئن هستیم که شما می خواهید توانایی ارایه بهترین کمک ممکن را داشته باشید. بنابراین ما چند راهنمایی و نکته مفید را برای مراقبت از افراد مواجه با بی اختیاری ادرار ، لیست کرده ایم:

 

 

صحبت کنید و نشان دهید که بی اختیاری ادرار، موضوعی طبیعی است

بسیاری از افرادی که بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند، از این موضوع احساس شرم کرده و از صحبت کردن درباره آن خودداری می کنند. سعی کنید با رویکردی ملایم در مورد آن صحبت کنید. آیا می دانستید 1 نفر از هر 4 نفر، نوعی از بی‌ اختیاری را در برهه‌ای از زندگی خود تجربه می کند؟ آنها تنها نیستند! تشویقشان کنید تا احساسات و نگرانی هایشان را با شما به اشتراک بگذارند و با آن ها همدلی کنید. ممکن است برخی رویکردی سرگرم کننده و شاد را در نظر بگیرند. شما عزیزانتان را بهتر میشناسید؛ پس به خودتان زمان دهید و به آن ها اجازه دهید تا هرگاه آماده بودند احساسات و نگرانی هایشان را با شما به اشتراک بگذارند.

 

 

به دنبال توصیه های پزشکی باشید

فردی که مراقب او هستید را تشویق کنید تا به پزشک متخصص مراجعه کرده و در مورد این موضوع صحبت کند. ممکن است آن ها مطلع نباشند که می توانند کمکی دریافت کنند که مشکلات بی اختیاری آن ها را بهبود داده و یا حتی از بین ببرد.

اگر نمیخواهند به تنهایی به پزشک مراجعه کنند و یا اگر در بیان مسائل خود با مشکل مواجه هستند، با آن ها همراه شوید. اگر نمی توانید همراهشان باشید، به آن ها کمک کنید تا سوالاتشان را روی برگه ای بنویسند تا چیزی از خاطرشان نرود.

 

 

نمونه و بروشور تهیه کنید

شرکت رهاورد دانش پزشکی نماینده انحصاری اتندز (Attends) سوئد می تواند نمونه هایی را در اختیار متقاضیان آن قرار دهد. از ما بخواهید تا نمونه و بروشور محصولات خود را برای شما ارسال کنیم تا فردی که مراقب او هستید، بتواند در آرامش خانه خود آن ها را مطالعه کرده و امتحان نماید. اگر نمی دانید چه محصولی را سفارش دهید، با ما تماس بگیرید، ما شما را راهنمایی می کنیم.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط