bg_image
درباره رهاورد دانش پزشکی
در سال 2001، شرکت رهاورد دانش پزشکی با چشم‌اندازی ویژه برای تحت پوشش قرار دادن نیازهای گسترده حوزه بهداشت و درمان، تأسیس شد. این تعهد و رویکرد موجب گردید که فعالیت های شرکت رهاورد دانش پزشکی از یک واردکننده محصولات بهداشتی در یک زمینه خاص، فراتر رفته و به تأمین کننده طیف وسیعی از محصولاتی با شاخصه های جهانی شامل تجهیزات پزشکی، پانسمان های مدیریت و درمان زخم، فرآورده های دارویی، سیستم‌های فیزیوتراپی و نیز تولید محصولات یک‌بار مصرف بیمارستانی و کلینیکی گسترش یابد. شرکت رهاورد دانش پزشکی با میانگین رشد سالانه 18-15 درصد، علاوه بر افزایش روز افزون سهم خود در بازار، امیدوار به آینده‌ای امید بخش است تا با جذب تسهیلات بالقوه مالی از منابع مختلف، به برنامه های توسعه ای خود، جامه عمل بپوشاند. با روحیه ای باورمند به موفقیت، و متعهد به تحقق بالاترین کیفیت محصولات و خدمات برای مشتریان و نیز با چشم‌اندازی دقیق و فراسونگر در راستای توانمندسازی زندگی و تندرستی، شرکت رهاورد دانش پزشکی تاکنون موفق شده است نمایندگی انحصاری شرکت‌های Attends Healthcare AB (سوئد) و LABORATORIOS INDAS S.A.U (اسپانیا) برای فرآورده‌های بهداشتی ازجمله محصولات بی‌اختیاری بزرگسالان، شرکت Cryo Manufacturing SARL (فرانسه) تولید کننده معتبر کابین‌های کرایوی کل بدن با استانداردهای جهانی، و شرکت Azelaic Products (هلند) تولیدکننده مواد اولیه دارویی برای تولید محصولات موضعی را به دست آورد و با شرکت های دیگر تجاری، قراردادهای متنوع در زمینه سرمایه گذاری های تولیدی، مطالعات مارکتینگی و آموزش های علمی و بازرگانی را منعقد نماید.
در حال حاضر شرکت رهاورد دانش پزشکی به صورتی یکپارچه با تیمی مجرب از پزشکان، داروسازان، مهندسان، بازاریابان حرفه ای و مدیران بازرگانی، ضمن استفاده از زیرساخت‌های تکنولوژیک و دانش های بنیادین و کلاسیک تجاری، و همچنین با برخورداری از پایگاه های داده‌ای غنی و پرکیفیت و استفاده از سایر منابع لازم برای ساماندهی یک کسب و کار موفق، توانسته است در راستای نمونه شدن در کشور گام های بلندی بردارد. این مزایای رقابتی در توانمندی های مالی، علمی و تجاری، اهداف نوینی را برای شرکت پیرامون تحقیق و توسعه در زمینه مواد اولیه دارویی، فرمولاسیون‌های آرایشی و تولید داخلی تجهیزات پزشکی رقم زده است. شرکت رهاورد دانش پزشکی افتخار دارد که رویکردهای بنیادین خود را بر اساس کیفیت، رقابت و شفافیت استوار نموده است به گونه ای که این ارزش‌ها خواهند توانست شرکت رهاورد دانش پزشکی را در جایگاهی قرار دهد که بتواند چهره ممتاز تجاری خود را در این صنعت، به تصویر بکشد و روابط دراز مدت و پایدار با شرکای خود ایجاد نماید. فلسفه کسب و کار ما بر اساس ارزش‌نهادن به شریکان تجاری خویش، الهام‌بخشی مداوم به اعضای شرکت جهت نوآوری و کار آفرینی و تعالی بخشی بر اساس معیارهای جدید جهانی است.
ما همواره به برآورده سازی مأموریت تجاری خود یعنی «غنی سازی زندگی با در دسترس قراردادن محصولات بهداشتی و پزشکی مقرون به صرفه و با کیفیت» متعهد خواهیم ماند.
icon png img

حفظ محرمانگی

ظریف و نامحسوس

icon png img

ضد حساسیت

دارای تاییدیه پرودرم آلمان

icon png img

ساخت سوئد

بیش از ۴۰ سال تجربه

بیش از 20 سال تجربه

84%

رضایت مشتریان

شرکت رهاورد دانش پزشکی اولین وارد کننده محصولات بی اختیاری مخصوص بزرگسال در ایران است.