درباره اتندز ایران
کمپانی Attends افزون بر 40 سال است که دانش فنی و سرمایه خود را صرف مطالعاتی نموده است که بتواند راه حلهایی محصول ـ محور و فراگیر برای بزرگسالانی بیابد که با مشکل بی اختیاری ادراری مواجهند. ما با این هدف که محصولات تولیدی از رهگذر تأمین راحتی در مصرف و ایجاد اعتماد به نفس، قادر باشد حفاظت و حمایت قابل اتکایی برای مبتلایان فراهم آورد، تلاش کرده ایم کالایی را عرضه نماییم که ارمغانش، شبی آرام و بدون نگرانی و پوستی به دور از گزند عوارض بی اختیاری باشد.
کمپانی Attends که در سال 1980 راه اندازی شد، پیشگام عرضه پوشینه شورتی یکبار مصرف در بازار به شمار می رود. این کمپانی بر آن است تا با ادامه تلاشهای خود و به منظور حذف برخی انگاره های منفی مرتبط با بی اختیاری، ضمن ارج نهادن به حرمت و وقار مبتلایان و همچنین مراقبت کنندگان ایشان، مدیریت این عارضه را نه به عنوان یک گرفتاری حاشیه ای و مزاحم بلکه به صورت بخشی از یک زندگی معمولی فراهم آورد.
محصولات Attends در شهر Aneby کشور سوئد و با بکارگیری بالاترین استانداردهای بین المللی تولید می شود. کارخانجات Attends دارای گواهینامه زیست محیطی «کربن خنثی» است بدین معنا که روند تولیدات آن بر استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و پشتیبانی از پروژه های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای قرار دارد. چنین استاندارد مهمی از سوی مؤسسه Gold Standard مورد تأیید قرار گرفته است.
کمپانی Attends با درک اهمیت احساس امنیت و راحتی در زندگی، شما را به اعتماد همیشگی به محصولاتش فرا می خواند.
 
کمپانی اتندز ایران
icon png img

حفظ محرمانگی

ظریف و نامحسوس

icon png img

ضد حساسیت

دارای تاییدیه پرودرم آلمان

icon png img

ساخت سوئد

بیش از ۴۰ سال تجربه

بیش از 20 سال تجربه

84%

رضایت مشتریان

شرکت رهاورد دانش پزشکی اولین وارد کننده محصولات بی اختیاری مخصوص بزرگسال در ایران است.