نکات مهم برای انتخاب پوشینه بی اختیاری

 

 

 

پوشینه بی اختیاری یکبار مصرف می تواند به بزرگسالانی که با بی اختیاری مواجه هستند کمک کند تا سبک زندگی فعالانه و سالم خود را حفظ کنند.

چه برای خودتان به دنبال بهترین برند می گردید چه مراقبی هستید که برای یکی از عزیزانتان یا هر فرد دیگری، نکاتی که در ادامه می آید آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

 

دکتر هری شمیِلِوسکی، دانشمند ارشد تحقیق و توسعه کمپانی اتندز (Attends)، به مدت 44 سال است که در صنعت پوشینه یکبار مصرف بزرگسال فعالیت می کند. به نقل از وی، 5 مورد بسیار مهم برای انتخاب پوشینه بی اختیاری باید مد نظر قرار گیرد:

  • محرمانگی و حفظ کرامت: محصولی که شبیه لباس زیر معمولی به نظر می رسد، پوشیدن آن راحت تر و طبیعی تر خواهد بود.
  • ظرفیت جذب بالا: بسیار مهم است که محصولی را پیدا کنید که نه تنها از نشت ادرار جلوگیری می کند، بلکه آن را به سرعت جذب کرده و پوست را خشک و سلامت نگه میدارد.
  • صدا و بو: محصول مناسب در هنگام حرکت، صدا ایجاد نکرده و همچنین به بوی نامطبوع اجازه انتشار نمیدهد.
  • تنفس پذیری: علاوه بر دور نگه داشتن رطوبت از پوست، یک محصول خوب اجازه عبور جریان هوا را می دهد.
  • تعویض آسان: چه این محصول را برای خودتان استفاده می کنید چه برای دیگران، قابلیت تعویض سریع و آسان بسیار حایز اهمیت است.

 

محصولات متفاوت برای نیازهای متفاوت

 

  • پد بی اختیاری برای بی اختیاری خفیف ادرار به کار برده می شود و مناسب افرادی است که زندگی فعالانه دارند. پد بی اختیاری با لایه ای از پلیمر طراحی شده است که ادرار را به سرعت جذب و محبوس کرده، پوست را تمیز و خشک نگه می دارد.
  • پوشینه شورتی از پد بی اختیاری بزرگتر بوده و ظرفیت جذب بیشتری دارد. همچنین سطح بزرگتری دارد که آن را برای بی اختیاری متوسط تا شدیدتر مناسب می کند. این پوشینه مانند لباس زیر بوده و جایگزین آن می گردد.
  • پوشینه چسبی، برای استفاده زیر لباس ساخته شده است. پوشینه چسبی دارای بیشترین مساحت پوشاننده و بزرگترین لایه پلیمری است. پوشینه چسبی برای مدیریت بی اختیاری شدید تا فوق العاده شدید طراحی شده است. علیرغم بزرگتر بودن نسبت به سایر محصولات، لایه مخصوص پلیمری آن باعث شده تا پوشینه چسبی به صورت شگفت انگیزی کم حجم باشد.

زیرانداز لایه باریک و نرمی است که یک سمت آن ضد آب است. کاربرد اولیه زیرانداز برای تمیز و خشک نگه داشتن سطح، زمان تعویض پوشینه است.

برای پیدا کردن محصول مناسب به کمک احتیاج دارید؟ با اتندز ایران تماس بگیرید.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط